poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Zanim skończą się wakacje - c.d.

Jutro do pracy! Brrr... Lubię swoją pracę, ale po tak długim urlopie jakoś ciężko się pozbierać. Na osłodzenie tych ciężkich chwil zafundowałam sobie sobotę w Kwiecie Dolnąśląskim na wrocławskim twórczym zakończeniu lata.
Najpierw były warsztaty u Ayeedy - moje pierwsze mixed mediowe zmagania pod okiem profesjonalistki. Poznałam się z żel medium, pastą strukturalną i przeróżnymi artykułami pod wspólną nazwą maziu-maziu chlapu-chlapu. Zabawa przednia, choć nie czuję się jeszcze pewnie i nie wiem, czy to tak do końca moja bajka. Pewnie trzeba czasu i ćwiczeń żebym znalazła w tym miejsce dla siebie. A to moje sobotnie wytwory:
Potem było buszowanie po sklepach i kupowanie. Jak dobrze, że nie miałam za dużo w portfelu, bo skończyłoby się to katastrofą! Zatem wiedząc, że nic nie zrobię, bo w kieszeni dziura siadłam sobie grzecznie do stolika przygotowanego przez Fifirifi i zabrałam się za robienie kartek. Dziewczyny ze stoiska przygotowały konkurs, a że trzeba było zrobić kartkę na moich ulubionych UHKowych papierach, więc nie mogłam sobie odmówić.
I wygrałam zestaw papierów! Teraz mogę wracać do pracy!

5 komentarzy:

 1. Cieszę się, że się dobrze bawiłaś :) Bardzo miło było Cię poznać! Jeżeli możesz to wyślij mi swojego maila to odeślę Ci trochę inne zdjęcie kartki: warsztaty@gekon.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Tagi są rewelacyjne! Uważam, że powinnaś więcej się bawić mediami, bo choć Twoje romantyczne kartki uwielbiam i są cudne, to i w mediach widać radzisz sobie doskonale! Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne tagi i kartki uczyniłaś. szkoda, że siedząc prawie koło siebie nie poznałam Cię osobiście, bo piękne rzeczy robisz i kilka widziałam na wyzwaniach.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też uważam, że Twoje mediowe działania są całkiem fajne, a karteczki boskie jak zwykle ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gorgeous projects! Saw your project on facebook and had to come see! Thanks for sharing!

  OdpowiedzUsuń

Każde słowo jest mile widziane.