czwartek, 10 kwietnia 2014

Ty masz, to, czego nie mam ja...Oj działo się wczoraj w Maciejkowym Zaciszu, oj działo…  Dzisiaj chciałam opisać to wszystko, co w środowe popołudnie się wydarzyło, ale zabrakło mi słów...
Niech więc na razie mówią zdjęcia:

 

Warsztaty, które wczoraj prowadziłam, odbyły się w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach, a przygotowali je wolontariusze "Zielonego Parasola" z Centrum Wolontariatu w J-L.
W założeniach to my, organizatorzy, mieliśmy twórczo wypełnić czas osobom niepełnosprawnym, ich opiekunom dać chwilkę wytchnienia, możliwość spotkania, wspólnej rozmowy, a w efekcie?
Nie przypuszczacie ile podczas tego spotkania ja otrzymałam! I za to chcę podziękować!
Za niesamowitą radość i optymizm, wiarę i nadzieję, za wzruszenie i prostotę i za upewnienie w przekonaniu, że jesteśmy sobie nawzajem potrzebni. Wszyscy. 
Każdy z nas jest szczególny, jeden, jedyny, niepowtarzalny, piękny, ważny i potrzebny!


Wielkie DZIĘKUJĘ dla naszego sponsora – sklepu Fifi Rifi, który ufundował nam część potrzebnych materiałów. Przez całe warsztaty towarzyszyła nam "gustowna", kreatywnie zmontowana tablica reklamowa sklepu:).

 Od Zosi i wszystkich uczestników moc uścisków, uśmiechów i przytulań.
Dziękujemy!


 

"Ty też jesteś wyjątkowy. Nie ma nikogo takiego jak Ty. Nie ma drugiej osoby takiej jak Ty!"...
papież Franciszek podczas środowej audiencji

8 komentarzy:

 1. Siedzę patrzę i myślę jat to napisać ... łezka w oku mi się zakręciła. Bardzo ale to bardzo fajne zajęcia ! Widać ile radości przyniosły wszystkim uczestnikom. Podziwiam Cię , trzymaj tak dalej! oby więcej takich ludzi jak Ty:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Chciałam podziękować sponsorowi w imieniu niepełnosprawnych i ich rodziców

   Usuń
 3. Piękne słowa, aż się wzruszyłam czytając post. Było cudownie. Radość Kuby i duma ze wspólnie wykonanej z Adą kartki bezcenne. Dziękujemy jeszcze raz.
  Jestem pod wrażeniem Pani prac, więc pozwolę sobie zaglądać tu co jakiś czas. Pozdrawiam i do zobaczenia następnym razem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Jowito dziękuję za te miłe słowa! Bardzo się cieszę, że na coś się te moje dłubanki przydały i sprawiły Pani dzieciom radość. Wszystkiego dobrego! No i życzę kolejnych pięknych prac - bo przecież jeszcze trzeba użyć to, co w woreczku zostało.

   Usuń
 4. witaj, do jajek gazetowych użyłam kleju do podklejania tapet. On po wyschnięciu robi się bezbarwny ( tak w butelce ma kolor mleczny). nazwa "Spezial Kleister"- wymieszałam go tak na oko pól na pół z wodą:) pozdrawiam kalinka

  OdpowiedzUsuń

Każde słowo jest mile widziane.